MÖBLER / Bord / Spelbord 12555609
nr 1255 5609
Spelbord
nyrenässans, Bredd: 90cm. Djup: 45 cm. Höjd: 78cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:40:05
150 kr